Hizmetlerimiz

2010 yılında  çalışma hayatına başlayan Vega Visa ,  İngiltere vizesi ve vize retlerine itirazlar alanında profesyonel vize ve hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedir. 

Londra ve İstanbul'da bulunan ofislerimiz aracılığı ile İngiltere & Birleşik Krallık vize başvuruları ve vize retlerine itirazlarını sizin adınıza itiraz etme yetkilerine sahibiz. 

Vega Visa Ankara Anlaşması (European Community Association Agreement – ECAA with Turkey) kapsamındaki iş kurma ve çalışan vizelerinde uzmanlaşmış, OISC (Office of the Immigration Services Commissioner) onaylı, lisanslı bir göçmenlik danışmanlığı firmasıdır (reg no. F201100399). Faaliyetlerimiz OISC tarafından regule edilmekte ve belirlenen düzenlemelere tabi tutulmaktadır. Firmamız, tüm dünya vatandaşlarına hizmet vermekte olup, bütün başvuru sahiplerini İngiltere İçişleri Bakanlığı, vize gerekçeleri ve göçmenlik mahkemeleri kapsamında temsil etme yetkisine sahiptir. Daha ayrıntılı bilgi almak ve vize başvurunuzu uzman bir ekiple hazırlamak için bizimle iletişime geçebilirisiniz.

Başvurduğunuz vize tipine bağlı olarak, danışmanınız tarafından gönderilecek olan evrak listesindeki dokümanları mümkün olduğunca eksiksiz hazırlamanız ve danışmanınızın size yönelteceği sorulara mümkün olduğunca eksiksiz ve detaylı cevap vermeniz gerekecektir.

Firmamız uzmanları yapacakları ilk inceleme neticesinde başvuru ve dosyadaki eksik ve problemler hakkında sizi bilgilendirecekler ve başvurunuzun başarılı olabilmesi için yapılması gerekenlerle ilgili bir yol haritası belirleyeceklerdir. Danışmanınızın belirttiği ek bilgi ve dokümanları sağladıktan sonra başvurunuzla ilgili olan formlar, tercümeler, planlar, başvuru ve randevu yine danışmanınız tarafından sağlanacaktır.