Hakkımızda

2010 yılında “Yenilik, Başarı ve Saygınlık” ilkeleri ile aktif olarak çalışma hayatına başlayan Vega Visa ,  hizmet sektörünün öncülüğünü vadeden bir danışmanlık hizmetleri veren bir şirkettir.

Klasik PR yöntemlerinin dışında bir yol izleyerek teknoloji ve kamusal alanı bir araya getirerek globalleşen dünyanın bilgiye ulaşma özgürlüğüne katkı sunmayı amaçlayan şirketimiz, reklam ve tanıtım konusunda bizimle iş ortaklığı yapan firmaları hedef kitleleri ile buluşturmaktadır. 

Hizmet üretme metodumuz

Ürettiği hizmetin tüm alanlarında yeniliği ve saygınlığı bir arada sunan  Vega Visa  dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan yazılım uzmanları, medya uzmanları ve metin yazarları ile geniş bir online istihdam ağına sahiptir. Çalışma yaşamında özgür bir disiplin anlayışı benimseyen şirketimiz yaşamın her alanında başarının yenilik ve saygınlık ile kazanılabileceğinin bilincindedir. 

Vizyonumuz

Vega Visa  insanların hayatını kolaylaştırmak için çalışır. İletişimin ihtiyaç sahibi ile üreticiyi bir arada tutan temel mekanizma olduğu bilinciyle hizmeti hedef kitleye ulaştırmanın yolunu açar. Bu yolu açarken etik değerler çerçevesinde hareket eder ve her zaman yeni ve iyi olanı sunmak için çalışır. 

Misyonumuz

Geleneksel olanın tecrübesini ve saygınlığını yeni olanın zenginliği ve başarısı ile bir arada sunan Vega Visa  hizmet verdiği alanla ilgili ürettiği projeler ve yarattığı kurumsal kimlikle örnek teşkil etmektir. Vega Visa başarılı ve saygın bir kimliğin geniş çaplı bir işbirliği ile sağlanacağına inanır.

Bizimle paylaşmak istediğiniz her şey için iletişime geçebilirsiniz.